logo

Części zamienne do samochodów dostawczych w niskiej cenie


serwis samochodów ciężarowych

 

TIRSERWIS oferuje części zamienne do wszystkich samochodów dostawczych w najlepszych cenach na rynku. Z łatwością wymienimy je na miejscu lub naprawimy uszkodzone elementy, które są w Twoim aucie. Co więcej, u nas szybko i sprawnie naprawimy hamulce ABS, EBS, ASR, układ kierowniczy, wydechowy czy pneumatykę? Elektryka i prace ślusarsko-spawalnicze nie mają przed nami tajemnic. Wieloletnie doświadczenie i praca nad różnymi usterkami sprawiły, że działamy bardzo wszechstronnie i kompleksowo. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zapraszamy do kontaktu.

Naprawa samochodów dostawczych na miejscu awarii


Oprócz kompleksowych usług wykonywanych w naszym warsztacie, wszelkie naprawy samochodów dostawczych wykonujemy również na miejscu awarii lub u Klienta. Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie takie rozwiązanie jest bardziej wygodne, dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Realizujemy zlecenia na terenie Dąbrowy Górniczej, a także całego woj. śląskiego. W celu umówienia terminu, miejsca i omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu. Nasz profesjonalny zespół, szybko i sprawnie zajmie się każdą naprawą.

 

Serwis pojazdów ciężarowych w Twoim mieście


Zapraszamy serdecznie do naszego nowoczesnego serwisu samochodowego. Na miejsce pomożemy w każdej sprawie. Jeśli chcesz dopytać o terminy, umówić się na przegląd, czy masz wątpliwości do któryś z naszych usług, zapraszamy serdecznie do kontaktu przez formularz lub telefonicznie.

 

serwis aut ciężarowych

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij 'Zgadzam się', aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.